Říjen 2009

Ach ti rodiče ...

12. října 2009 v 18:24 | xxl, nadměrná velikost |  Teja
Budeme všichni stejní jako naši rodiče? To je otázka, kterou se zaobírá nejeden člověk. Když jsme ještě ve věku, kdy za nás rozhodují rodiče, jsme si všichni naprosto jistí, že MY přece budeme ÚPLNĚ jíní. Ale skoro ve všech případech to dopadne jinak. Ano je téměř stoprocentní šance, že se budeme chovat stejně jako naše matka či otec. Je to asi tím, že dospějeme do fáze, kdy se stejně jako naši rodiče budeme bát, že když dětem dovolíme třeba jít ven, tak se mu tam něco stane ... atd atd. Já taky nechci být stejná jako moje mamka, ale obávám se, že tomu nezabráním, i kdybych sebevíc chtěla, jenom doufám, že moje děti to jednou pochopí.

dostihy

11. října 2009 v 22:40 | xxl, nadměrná velikost |  články
Nepodceňujme starší generaci!!:) Jak jste dnes mohli vidět, náš starý dobrý Váňa opět vyhrál VP a nechal daleko za sebou všechny mladší a namakanější soupeře, včetně svého syna. Když dojížděl měla jsem málem slzy v očích. Když není na koni, vůbec nevypadá, že by byl schopen něco takového dokázat, to, jak to všem nandal, mě totálně dostalo ...:)

Co dokáže první láska?

3. října 2009 v 19:39 | Ta co pokazila, vše co mohla |  Teja
Všechno to asi začalo koncem mého vztahu, na kterém jsem si moc zakládala, možná víc než pro mě bylo dobré. S tím klukem jsem chodila asi půl roku a byl to můj první větší vztah, neskutečně jsem ho milovala, tak hodně, že jsem se z toho nevzpamatovala doteď. Najednou vím, co jsme dělali špatně, jak jsme to přeháněli a navzájem se dusili, ale muselo to skončit takhle? Ani po měsíci pořádně nechápu, co se vlastně stalo, jak mohl!? Nebyla jsem si schopna přiznat, že je něco špatně, že díky rozchodu jsem na tom špatně a tak jsem to dusila v sobě a tvářila se, že jsem naprosto OK. Nepřesvědčila jsem nikoho, snad kromě sebe. Stal se ze mě jiný člověk, ubližovala jsem sobě, mým přátelům i rodině. Snad nikdy si to neodpustím, snad nikdy nepochopím, co se stalo, ale je mi to hrozně líto. Nevím, co spravím tím, že to napíšu sem, asi nic, ale aspoň to můžu napsat, když to nedokážu říct.