Save the last dance(nežádej svůj poslední tanec..)

19. listopadu 2007 v 19:11 | Teja♥ |  Movies
Jéééé
Ten film upe miluju........

Sára by chtěla být baletkou. Myslela si, že by proto udělala cokoli. Po smrti a po neuspěšných příjímacích zkouškách na baletní školy už ví, že tancovat nechce. Tedy nepřipadne ji to správně. Jelikož je její matka mrtvá musí se Sára přestěhovat za otcem do černošské čtvrti, kde je bílý člověk naprostou vyjímkou.
Sára se tady seznámí s chytrým mladíkem Derekem a jeho sestrou Shenyl. Derek by chtěl být lékařem a tudíž se chce dostat na nejlepší školu. Kam se taky dostane. Možná i z toho důvodu, že mu se jeho sen splnis se snaží Derek přemluvit Sáru aby zkusila znovu příjímací zkoužky na baletní školu. Sára to tedy zkusí. Ale musí pilně dřít. Derek je ochoten ji s tím pomoci.
Sára a Derek se přes hudbu a tanec velice zblíží a začnou spolu chodit.To se však nelíbí Derekově bývalé holce a jeho nejlepšímu kamarádovi. Ale ti dva se na to neohlížejí. Tedy Sára se o to začne starat po rozhovoru se Shenyl. Ta ji řekne, že není fer, že bílé holky chodí s černýma klukama, ale vlastně to tak nemyslela. Sára a Derek se na popud toho pohádají a rozejdou se.
Sára tedy musí podstoupit zkoušky sama. Ale naštěsí si Derek včas uvědomí, že ji miluje a při zkouškách je sní. Sára je samozřejmě šťastná a na školu se dostane.
Heeeeej tan film fakt žeru....když tak zkoukněte opravdu dobrej...
....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vincy vincy | Web | 19. listopadu 2007 v 20:38 | Reagovat

hmm se asi podivam..;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama